Jednou z nejvýraznějších novinek značky REV’IT! pro tento rok je cestovní komplet Outback 3, který nabízí vše potřebné pro optimální jízdu v různých podmínkách: ochranu, větrání a spoustu úložného prostoru.

Oddělitelný a voděodolný Hydratex a vyjímatelná termovložka bundy vás udrží v suchu a teple, i když vám počasí připraví nějaké to překvapení. Bunda je na ramenou a loktech vybavena ochranou SEEFLEX™ CE úroveň ochrany 2. Dále je možné přikoupit chránič páteře SEESOFT™ CE úroveň ochrany 2.

Všestranné kalhoty, které nabízejí ochranu a vzdušnost a zároveň mají praktické kapsy, jsou ideální pro každodenní jezdce. Textil je odolný proti oděru a v kombinaci s kolenními chrániči SEEFLEX™ CE úroveň ochrany 2 a chrániči boků SEESMART™ CE úroveň ochrany 1 nabízí vysokou úroveň ochrany pro jízdu na motorce.

Během nepříznivého počasí vám odnímatelná teplá vložka a voděodolná vložka Hydratex zaručí pohodlnou jízdu v teple a suchu. Komplet se vyrábí v dámském i pánském provedení, v množství barevných variant.

Více info na www.bonmoto.cz.

Bunda stojí 7879 Kč, kalhoty pak 6039 Kč.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno