110. ročník nejtěžšího legendárního road racingového závodu na světě –Tourist Trophy na Isle of Man – s českou účastí Kamila Holána a Michala “Indi” Dokoupila na startovním roštu, je již za námi. Přestože počasí na Manu letošnímu podniku příliš nepřálo, věrnou diváckou základnu to nikterak neodradilo. Nepromokavé TT bundy byly letos mezi fanoušky sázkou na jistotu! Pokud jste přeci jen propásli letošní TT naživo, můžete z pohodlí domova pomyslně nasát vůni spáleného benzínu při sestřihu těch nejlepších highlightů na DVD a to hned z několika předešlých ročníků TT a za nedlouho i z letošní TT 2017. Ti, kteří stále dávají přednost vůni knihtisku, ocení knižní vydání dechberoucích momentů zachycených objektivy těch nejlepších britských profesionálů.

 

A protože nám počasí v Čechách (zaplať pánbůh) přeje, tak neváhejte „naštěknout“ své stroje a vyrazte na nadcházející road racingové závody, které se konají jak u nás, tak i na Slovensku. A jak jinak než stylově! Provětrat při tom můžete týmový batoh a třeba dát i „koleno“ s TT slidery. Na stránkách TTman.cz totiž můžete od letošního roku vedle oficiální kolekce oblečení a doplňků TT pro pány, dámy i děti vybírat z oficiálního týmového oblečení stájí které se účastní TT, např.: Honda Road Racing, Team Classic Suzuki anebo třeba Tyco BMW. Najdete tam nejen trička, mikiny a bundy, ale i povedené doplňky (deštníky, kšiltovky i zmiňované batohy).

Pouze na TTman.cz je k dostání i opravdová motocyklová perla – tričko s dobovou fotografií historicky nejúspěšnějšího účastníka mistrovství světa silničních motocyklů, který nebyl dosud nikým překonán (122 vítězství v závodech, 15 titulů mistra světa). Řeč je o italském borci Giacomo Agostini, který je zachycen při skoku během závodu na Isle of Man TT, kde posbíral za svou kariéru 10 vítězství.

Koukněte na www.TTman.cz a dozvíte se víc. Doporučeno redakcí !!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno