Příznivci výklopných přileb se mohou začít radovat. AGV přichází s novými karbonovými výklopnými přilbami Sport Modular. Přilby byly tvořeny podle PISTA GP R, takže mají stejné ochranné prvky a odlehčenou konstrukci.

Výstelka přilby je oboustranná a je možné ji převrátit v závislosti na počasí – jedna strana je vhodná zatímco druhá strana je pro chladnější období a udržuje teplo.

Plexi GT3 je připraveno na instalaci Pinlocku 120. Kovový zámek na výklopné bradě ji bezpečně zajistí a k výměně plexi nepotřebujete žádné další nástroje. Brada je ze 100% karbonového vlákna vytvořená pro maximální lehkost a rovnováhu i v otevřeném stavu. Tvar skořepiny byl vytvořen tak, aby minimalizoval možnost přenosu energie nárazu do klíční kosti.

Zámek brady byl navržen tak, aby nedocházelo k náhodnému otevření. Další vychytávkou je IVS (Integrovaný ventilační systém) s velkou přední ventilací, ventilací v bradě a zadním výstupem zabudovaným do skořepiny, směruje vzduch k jezdcově hlavě, aniž by do proudění zasahovala interní sluneční clona. Vnitřní kanálky v bradě rozvádějí proudící vzduch rovnoměrně po celé ploše plexi.

 

Cena je 18 999 Kč, barevné varianty pak o tisícovku dráž. Koupíte na www.bonmoto.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno