Technicky propracovaná bunda pro ty, kteří milují dokonalost! Při jejím vývoji využili v Tlumačově téměř 30 let zkušeností od zákazníků a poznatky ze spolupráce se Západočeskou univerzitou v Plzni, která je zapojena do projektu bezpečného odívání na dvou kolech. Stanovili si tři základní parametry: tepelný komfort, minimalizace rizik zranění a střih pro jízdu ve vyšších rychlostech.

Tepelný komfort je dosažen důmyslným větráním a použitými materiály, které pracují ve třech nezávislých vrstvách, tzv. systém ITS. Tím je zajištěno dostatečné odvětrání v horkých dnech. Pro případ chladu je součástí bundy vnitřní samostatná mikina odolná větru a dešti. Dvě vnější kapsy jsou konstrukčně řešeny jako 100% nepromokavé.

Celkovou ochranu proti dešti zajistíte horním návlekem, kterým je možné na přání bundu doplnit. Pro minimalizaci zranění vyšli v PSí z měření rizikových oblastí. Plochy, které jsou zatíženy rizikem stupně 1 a 2, jsou kryty vysoce oděruvzdornými materiály, jako je kevlar nebo Super Fabric. Ramena, lokty i záda jsou chráněny kombinací PSí třívrstvých sendvičových chráničů a 3D pěnových Sas-Tec®.

Pasivní bezpečnost jezdce zvyšuje zcela nový patentovaný systém Scilif Sunfibre, stranově vyzařující světlovod nasvětlený vysoce účinnou LED napájenou mikroprocesorem řízeným bateriovým zdrojem. Technicky propracované cestovatelské kalhoty Scuro doplňují textilní bundu Brilla. Při konstrukci tohoto modelu byla na prvním místě minimalizace rizik zranění. Proto svrchní textilie, vysoce odolná Cordura, je navíc zesílena na několika místech kevlarem a materiálem zvaným Super Fabric, které splňují nároky na extrémní zátěže.

 

 

Implementované chrániče zvyšují bezpečnost, ovšem neomezují komfort pohybu, který je podpořen i použitím kevlarové a cordurové streče. Kalhoty připínáte k bundě po celém obvodu pasu a zabráníte tak nadměrnému nafukování oděvu a zároveň zvyšujete svoji ochranu. Regulace obvodu pasu zajišťuje speciální vnitřní systém ovládaný zvenčí, který neničí vaše funkčníprádlo, jako to dělají například některé suché zipy.

Koukněte na www.psi.eu.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno