O víkendu se v Londýně před známým stadionem Wembley konal Stunt Festival & Streetfighter Show, kterého se i letos zúčastnili Martin Krátký a Adam Peschel

A našim se dařilo. V sobotu byla na programu kvalifikace, ve které Martin skončil na třetím místě. A o přední příčky bojoval i v nedělním finále. Jak celý víkend dopadl, nám řekne Martin: “Stejně jako v loňském roce kvalifikace určila finálovou patnáctku jezdců, ale body získané v kvalifikaci se nesčítají s body z finále. Takže jsem kvalifikaci odjel trochu volněji, ale i tak to stačilo na třetí místo. V průběhu finálových jízd to vypadlo, že posledních 5 jezdců pojede na mokru stejně jak minulý rok, ale nakonec se počasí umoudřilo a vysvitlo sluníčko. Moje finálová jízda se mi celkem povedla, až na jednu drobnou chybu, kdy jsem při jednom triku vjel do díry, ve které byl prach a podjelo mi přední kolo, naštěstí to nebyl žádný velký pád. Nakonec z toho bylo druhé místo, takže velká spokojenost. Na Stunt Festivalu v Londýně jsem byl letos potřetí. Poprvé jsem tady byl čtvrtý, loni třetí, letos druhý, tak asi bych měl přijet i příští rok.”

Martinovo výborné druhé místo pak doplnil také Adam, který se spolu s Francouzem Welschem umístil na třetím místě. Gratulujeme!


Výsledky:
1. Guillaume Gleyo (Francie)
2. Martin Krátký (Česká republika)
3. Julien Welsch (Francie)
    Adam Peschel (Česká republika)
4. Hiroyuki Ogawa (Japonsko)
5. Lee Bowers (Anglie)

Foto: Elodie Devaye

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno