Zvuk motoru, adrenalin v krvi a našlápnutá atmosféra. Už 19. listopadu se pražská O2 aréna opět zachvěje v základech. Největší freestyle motokrosový svátek se nezadržitelně blíží a do Prahy míří špičky světové scény FMX

Kdo navštívil některý z předchozích ročníků FMX Gladiator Games, určitě si živě vzpomene na elektrizující atmosféru v O2 aréně, kdy jezdci na motorkách za doprovodu hudby a světelné show létají do výšky a předvádějí triky, při kterých se tají dech. Show FMX Gladiator Games byla první „nehokejovou“ akcí, která dokázala několikrát po sobě vyprodat O2 arénu. Zároveň tato událost napomohla českým jezdcům prosadit se v FMX na mezinárodní úrovni.

Předchozí ročníky už představily mnohé zajímavosti a extrémní výkony, při kterých jezdci otestovali hranice svých možností. Létající sněžné skútry, salta na motocyklech Harley-Davidson, jezdecké „vláčky“ nebo paralelní skoky. Každý rok organizátoři připraví pro diváky něco nového a show zatraktivňují také nové technologie. Ani tentokrát tomu nebude jinak. „Letos jsme se odvážili změnit set up. Maximálně využijeme celé plochy a prvně v historii postavíme v aréně 4 dopady. Scéna bude situována do kříže, takže jezdci budou lítat přes sebe. Všichni diváci v hale tak budou mít možnost vidět celý skok z boku,“ popisuje Marek Rejman, zakladatel a organizátor FMX Gladiator Games.

 

Během večera bude také pokřtěna knížka Deník Libora Podmola a pro milovníky létajících motorek je připraveno i další překvapení. Diváci s platnou vstupenkou mají do haly přístup už od 16 hodin a dostanou možnost projít si jezdeckou plochu i zázemí, prozkoumat rampy a doskočiště z nové perspektivy, setkat a vyfotit se s jezdci na autogramiádě. Celá stage i backstage a také jezdci budou před začátkem akce jen jejich. Vstupenky jsou v předprodeji v síti Ticketportal.

www.fmxgladiatorgames.com

Foto: www.fmxgladiatorgames.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno