Besední show k výroční 60. ročníku závodu 300 zatáček Gustava Havla se zúčastní Filip Salač, Oliver König, Karel Hanika nebo Ondřej Vostatek.

A zpovídat je bude Joska Kubíček, Kamil Holán nebo Olga Lounová. Nevšední a vzácná událost se uskuteční v úterý 18. dubna od 18:00 v biografu Na Špici v Hořicích. Více informací je na Museumcrr.cz. Jsou zvyklí odpovídat na otázky týkající se hlavně závodů, šampionátů nebo tréninku. Na téhle akci je čekají zcela jiné „pasti“ a témata.

Máme v plánu se jich zeptat, jestli třeba umí vařit, jak jim jdou studia nebo jaký mají vztah k Hořicím. Vše bude spontánní a bez nějaké velké režijní přípravy,“ naznačil Joska Kubíček, známý motocyklový moderátor. Otázky bude pokládat Olga Lounová, zpěvačka a účastnice Dakarské rallye a pak také Kamil Holán, legendární závodník.

 

 

Všichni čtyři mají zkušenosti z různých světových šampionátů – Oliver König se pere s elitou v MS superbicích, Filip Salač se dravě dere dopředu v Moto2, Karel Hanika zase ve vytrvaleckém šampionátu a Ondřej Vostatek patřil v minulém roce ke stálým účastníkům mistrovství světa supersportů.

Je zázrak, že se nám podařil najít termín, ve kterém by v průběhu sezony všichni čtyři mohli. Hanika se Salačem budou mít po víkendových závodech, naopak Oliver se bude chystat do Assenu,“ doplnil Kubíček, jeden z iniciátorů celé akce. „Na tuto myšlenku mě přivedla Petra Čiháková, žena Miloše z Movisio Racing. Ti by také měli dorazit.

Hlavním organizátorem je Museum Czech Road Racing. V letošním roce se totiž v Hořicích uskuteční jubilejní 60. ročník závodu 300 zatáček Gustava Havla. „Také na tohle budu pokládat otázky, jaký mají vztah k přírodním okruhům a konkrétně k tomuto slavnému závodu,“ dodal Kubíček. Celá besední show začíná od 18:00 v úterý 18. dubna. Pár volných míst ještě zbývá.

 

 


zdroj TZ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno