“500 kilometrů v sedle” 2018 startuje dne 2.6.2018 v Přestavlkách u Hrochova Týnce.

 

Každý z účastníků jízdy obdrží před startem slepou mapu s vyznačenými průjezdnými body.Na trasu jsou postupně vypouštěni jednotlivci, kteří znají průjezdné body a jejich pořadí. Průjezdné body plní úlohu kontrolních stanovišť. Na každém kontrolním stanovišti je kontrolní hlídka, která potvrzuje každému účastníkovi průjezd daného stanoviště. Každé stanoviště má své pořadové číslo, stanoviště je vždy jasně označené.

Každý z účastníků musí v cíli jízdy prokázat průjezd všech stanovišť v daném pořadí. V případě, že nedodrží pořadí, či nebude mít potvrzen průjezd všech kontrolních bodů, nebude evidován mezi absolventy jízdy.V den akce startujeme postupně od 7,00 hod. do 10,00 hod. Limit pro splnění podmínek jízdy a tím i získání pamětního odznaku, je návrat do 22,00 hod. stejného dne opět na místo startu.

 

Start i cíl je v Přestavlkách u Hrochova Týnce (okr. Chrudim).

 

Nejúspěšnější účastníky jednotlivých kategorií čekají zajímavé odměny, všechny účastníky pak zajímavý zážitek. Akce navíc nekončí dojezdem do cíle, pro všechny je připraven večerní program s hudební produkcí. Pro doprovod účastníků jízdy, kteří budou vyhlížet své drahé v prostoru startu a cíle, je zajištěn celodenní program.

Na místo startu lze přijíždět již od pátku a všichni registrovaní účastníci mají možnost přímo v místě postavit stan a využívat veškeré služby i sociální zázemí daného prostoru. Pro ty, kteří raději využijí ubytování v penzionu či hotelu, je třeba vyhledat volné kapacity v okolních městech (Chrudim, Pardubice, Vysoké Mýto).

Registrační poplatek zahrnuje možnost stanování v prostoru akce po celý víkend, v den jízdy oběd přímo na trase, pamětní odznak (je podmíněno absolvováním jízdy dle podmínek), účast na všech doprovodných akcích v areálu.

 

Registrace nejpozději do 30. 4. 2018 …ZDE

 


zdroj TZ pořadatele,

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno