Představovat francouzského výrobce oblečení Bering asi příliš netřeba. Hradecké Nokamoto dováží oblečení s medvědem ve znaku už pěknou řádku let a vidět ho je hodně. Nicméně, pojďme se podívat na pár novinek, které se na nás z Francie chystají

Jako první bunda Brody – hodně civilně vypadající stylovka v khaki barvě, které ale nechybí nic důležitého. Je nepromokavá, má vyjímatelnou teplou vložku a samozřejmě CE chrániče ramen a loktů, plus kapsu na páteřák. Cena? Sympatických 5660 Kč.


Za druhé něco na nožky, boty X-Road. Obuv určená pro mototuristiku, pohodlná bačkůrka, které ale nechybí zásadní bezpečnostní prvky v podobě chráničů paty, holeně a sliderů na špičce. Opět tu máme nepromokavost, všechny chrániče s CE certifikací a podrážku Vibram. Velikosti od 40 do 46. Zaváděcí cena 4290 Kč.


Do třetice pak textilní dámská bunda Lady Katniss. Designově jednoduchá bunda v oblíbené kombinaci černá/bílá. Střih Body fit, takže vypasovaná. Nepromokavá membrána BW Tech, systém ochrany Safetech, v noci zářící materiál 3M Scotchlite, odvětrávání AD System a vnitřek z pohodlného Softshellu. Dámy, tohle bude komfortní bundice. Za něco málo přes pět tisíc dobrá nabídka.

 

Kde? U dealerů Beringu nebo na www.nokamoto.cz.

Foto: archiv

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno