Pod záštitou českého importéra Hondy byly pořádané hned dvě akce – jedna v Brně a druhá v Praze, na kterých si mohli potenciální zákazníci a příznivci značky omrknout novou Africu Twin a druhý model Adventure Sports. Celkově se na představení přišlo podívat skoro 180 lidí – většinou majitelů staršího modelu nebo těch, kteří o ní mají zájem.

My jsme se zajeli podívat od Brna, protože na Afriku má spadeno Carlos a tohle nám řekl. “První věc, co mě zarazila je, jak je úzká v oblasti sedla. Tam vážně hodně zhubla, a tím pádem dosáhnu líp na zem. Ne, že by byl starší model nějak extra vysoký, ale tohle mě potěšilo. Moc hezky padne do ruky, všechno je na místech, kde bych to čekal. Ovladače vypadají komplexně, ale prolítnul jsme menu a všechno je intuitivní. Nevím jenom, jak se bude tvářit dotykový displej na to, až po něm bude někdo hrabat špinavou rukavicí nebo pod nánosem prachu. To bych si asi nedovolil, ale nějak ošetřený to mít budou. A hlavně – všechno se dá ovládat z řídítek. Jenom škoda, že jsem ji nemohl protáhnout, i když jsem hodně škemral. Ale na dobré věci se vyplatí počkat.”

Takže jo, první a detailní test si přečtete už v dalším čísle Motohouse, které bude na stáncích v týdnu od 18. listopadu. Tohle byla jenom taková chuťovka na začátek a vypadá to, že náš rezidentní wheelie king je nadšený.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno