Populární projekt „Učme se přežít“ přenese motocyklisty díky nové aplikaci do míst, kde vznikají nebezpečné situace.

Na stránkách www.ucmeseprezit.cz nejenže ze svého pohledu uvidí rizika každodenního provozu, ale mohou si vyzkoušet a hlavně se naučit, jak na ně správně reagovat.

Projekt s názvem „Učme se přežít“ úspěšně funguje už deset let. Původně se v rámci něj konaly na polygonu v Sosnové jen zdokonalovací kurzy pro motorkáře. Dnes na celorepublikové úrovni komplexně řeší problematiku nehodovosti motocyklistů.

 

 

Mimo vyhledávaných bezplatných kurzů rovněž podporuje ostatní motoškoly a pomáhá autoškolám při vzdělávání nových řidičů. Autoklub ČR a jeho partneři nyní v projektu přicházejí s novinkou, jejíž snahou je zatraktivnit samotnou výuku a zároveň oslovit širokou motocyklistickou veřejnost.

Interaktivní videospoty umístěné v aplikaci na webu www.ucmeseprezit.cz uživatele seznámí s reálnými krizovými situacemi na českých silnicích. Nebezpečná místa a nejčastější hrozby pak sami odhalují a současně dostávají informace o míře nebezpečí a pokyny, jak předejít kolizi.

V současné době je uveřejněných pět videospotů s různými situacemi. Dalších pět se v současné době připravuje. Projekt „Učme se přežít“ a nová výuková pomůcka určitě stojí za pozornost.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno