Avizujeme tuto naši spolupráci už nějaký čas. Na sklonku loňské sezony jsme se domluvili s BESIPem, že se zkusíme zamyslet nad projektem, který by mohl větší bezpečnosti na našich silnicích

Naším úkolem bylo oslovit motorkáře jakože „jejich vlastní řečí“, a přispět tak k větší bezpečnosti na českých silnicích. Nic vyumělkovaného, strojeného, naopak skutečně praktické informace, které jsme za ta léta za řídítky posbírali a doopravdy si odžili.

Nakonec vznikly dvě brožury. Ta první se jmenuje „Na motorce v praxi“, má formát A6 (52 stran!) a je naším snem, aby se časem ocitla pod sedlem každé motorky. Uvnitř najdete posloupně seřazené tipy, jak jezdit, praktické rady k řízení, příklady krizových dopravních situací, stejně jako informace ke každodennímu užití, včetně rozkreslených návodů k první pomoci a důležitých telefonních čísel, kdyby to bylo někdy (nedej bože) zapotřebí.

Druhá knížečka má název „Bezpečnostní systémy na motorkách“, má větší formát A5 a jsou v ní vysvětleny všechny elektronické asistenty, které do motorek v poslední době přicházejí. Obě publikace představíme společně s BESIPem na výstavě Motosalon v Brně. Pokud o ně budete mít zájem, navštivte náš stánek v hlavním pavilonu P, tam budou obě volně k dispozici.

Foto: astron.studio

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno