Nemusíte v tom hledat žádnou vědu, v podstatě se jedná o rozdělenou verzi kombinézy TracTech-R, která je navržena tak, aby se dala nosit jako dvoudílná kombinéza nebo bunda samostatně třeba s aramidovými džíny pro ležérní vzhled.

Bunda má novou podšívku ze 3D síťoviny pro nejvyšší pohodlí jezdce. Nejlépe funguje ve spojení se základní vrstvou, jako je Pro Series Tech-X Coolmax triko. Bunda i kalhoty jsou certifikovány a ohodnoceny nejvyšší známkou AAA – víc o nových certifikátech bezpečnosti se dozvíte v našem článku o pár stránek dál.

Bunda je dodávána s chrániči Level 2 včetně chrániče páteře. Navíc má stejný zádový hrb jako kombinéza, připravený pro použití aplikace TracTech App. Kalhoty mají CE chrániče kyčlí a kolen. Externí TPU slidery jsou na ramenech a kolenech. A nakonec jsme komplet vybavili vyměnitelnými kolenními a loketními slidery. Stejně jako kombinéza TracTech Evo-R je i dvoudílný komplet skvělý pro okruhové ježdění.

Cena kombošky je příjemných 17 070 korun. Pro další informace o suprových produktech od RST naťukejte do prohlížeče adresu na www.rstmoto.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno