U příležitosti vydání jubilejního 20. ročníku knihy MISTROVSTVÍ SVĚTA MOTOCYKLŮ 2017 se uskuteční ve středu 6.prosince 2017 v brněnském klubu Šelepka (Šelepova 1) od 16 hodin tradiční autogramiáda za účasti našich předních současných i bývalých silničních motocyklových jezdců.

Účast přislíbili mj. Jakub Kornfeil, Karel Hanika, Michal Filla, Michal Prášek, Jirka Mrkývka, Michal Šembera, Filip Salač, Marek Červený, Pawel Szkopek, Jan Halbich, Kamil Holan, Oliver König a další. Součástí akce je i tombola, ve které můžete vyhrát kalendáře MGP a SBK, víno z Vinařství Valihrach, velké fotografie přítomných jezdců a další zajímavé ceny.

 

 


 

KNIHA – Mistrovství světa motocyklů 2017.

Publikace v sobě zahrnuje vše podstatné z uplynulé sezony seriálů silničních motocyklů Grand Prix a MS třídy Superbike. Několik stran je věnováno i seriálu Red Bull Rookies Cup, evropskému šampionátu superstocků, národním šampionátům Německa, České republiky, britskému mistrovství SBK, seriálu Alpe Adria, IRRC a CEV.

Texty jsou v anglické, německé a české verzi, stejně jako kompletní přehled výsledků. Hlavní část knihy tvoří množství barevných fotografií. Kniha formátu 22,5 × 31,5 cm má 224 stran. Můžete si ji objednat na e-mailové adrese fotorejda@volny.cz nebo prostřednictvím SMS na čísle +420 607 958 673.

Cena publikace je 559 Kč + poštovné dle platných ceníků (platí pouze do 31. 12. 2017). Platba dobírkou nebo na číslo účtu 382390103/0300.

Více informací naleznete na stránkách www.fotorejda.com.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno