Je to snad až trochu neuvěřitelné, ale ačkoli máme za okny jasný počátek léta, české okruhové mistrovství už pomalu vzhlíží ke svému finále. Už jen několik dní zbývá do posledního závodu na českém území (neděle 24.7.2011) a my si vás dovolíme tímto na tenhle ostrý závodnický víkend zvát

 

A nejen vás zvát. S námi si dokonce můžete zahrát i o volné vstupenky, které vás dostanou nejen na divácké tribuny severočeské trati, ale volný přístup budete zajistí i do závodnického depa. Přesně tak, abyste si mohli tyhle skvělé české závody dokonale užít a osahat.

MOSTAutodrom v Mostě je divácky velice přitažlivá trať – takže věříme, že se bude zas na co dívat, že to bude stát za to. V rámci Alpe Adria Cupu se do Mostu opět sjede celá středoevropská špička, očekávat můžeme jako tradičně i zajímavé jezdce například z Německa, Rakouska nebo Itálie.

Proto jsme vymysleli i tuto SOUTĚŽ… K tomu, abyste si to mohli užít i vy, stačí nyní jediné. Věnovat chviličku čas následujícím třem otázkám…

1/ Kdo je podle vás nejlepší český jezdec českého mistrovství současnosti?
2/ Jak dlouhá je nyní trať v Mostě?
3/ Jezdila největší hvězda Alpe-Adria, nepřehlédnutelný Andreas Meklau, pravidelně MS Superbike?

Správné odpovědi posílejte jako již tradičně na:  soutez@motohouse.cz. Výherce vybereme klasicky losem. Každý výherce obdrží dvě vstupenky.

Foto: AMD MOST

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno