Vyklápěcí přilba Droid je vyrobena z polykarbonátu, váží 1550 gramů a oproti většině konkurenčních modelů má menší skořepinu. Helma má dvojí homologaci P/J umožňující jízdu i s otevřenou bradovou částí díky páčce na levé straně přilby. Tato páčka v poloze „J“ blokuje bradovou část helmy v plně otevřené poloze, čímž zabraňuje jejímu náhodnému zavření.

Bradová část má dvě individuální nastavitelné ventilace pro nasávání vzduchu přímo na vnitřní povrch plexi, čímž zabraňují zamlžení i v těch nejextrémnějších podmínkách. Skvělá ventilace helmy je zajištěna díky široké čelní ventilaci a vnitřním vzduchovým drážkám. Helma Droid je vybavena systémem dvojího plexi, díky jednoduchému používání sluneční clony umožňuje pohodlnou a bezpečnou jízdu za přímého slunce.

XS – 53-54cm; S – 55-56cm; M – 57-58cm; L – 59-60cm; XL – 61-62cm

Vnitřní sluneční clona má úpravu proti poškrábání, zatímco vnější plexi má také úpravu proti zamlžení díky Pinlock fólii Max Vision. Vnitřní výstelka, vyrobená z nejlepších hypoalergenních látek, je odnímatelná a omyvatelná. Kromě toho jsou lícnice koncipovány tak, aby bylo pohodlné i nošení brýlí. Navíc je helma připravena k montáži a použití komunikačního systému Caberg Just Speak.

Cena začíná na 6290 Kč

….a najdete ji v prodejnách Bikers Crown a na www.bikerscrown.cz.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno