Zatímco litr jede jako tank a sedmička tančí po silničkách jako právě kousnutá od zmije – pak devítka, to je dáma na vysokém podpatku – teď ve verzi SP s daleko úžasnějším podvozkem.

Náš kolega Roman se o víkendu vrátil z testu nové MT-09 z Portugalska. Díky za tohle video, protože málokomu nezačne svrbět v zápěstí, když se na ty obrázky podívá. A protože víme, že Roman bývá povětšinou uštěpačný, z obsahu asi pochopíte, že se nám chlapec docela i zamilovat – bude to dobrá motorka!

 

EXKLUSIVE MOTOHOUSE VIDEO – TEST YAMAHA MT-09 SP

 

 

Nic divoké pro ni není tabu, nebojí se experimentů. Loni prošla devítka po čtyřech letech na trhu upgradem, maska s LED světly jí nadělila víc agresivity, ostře působí také přepracovaný zadek. A u MT-09 se neměnil jen design, je vybavena rovněž novou antihoppingovou spojkou, rychlořazením QSS (nahoru) a lepší přední vidlicí s oddělením mechanismů stlačování a odskoku.

Pro letošní modelový rok 2018 je tu nově vymazlenější verze s označením MT-09 SP, která se pyšní vysokou standardní specifikací, jež zahrnuje plně nastavitelné tlumiče značky Öhlins, speciální barevné provedení a jedinečné zpracování v barevném provedení Silver Blue Carbon, které jí ladí s celkovým designem

..a spoustu dalšího, což se dozvíte právě z videa, nebo testu, který chystáme pro výstavní číslo Motohouse 4/2018 – dejte si to…

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno