Dunlop ohlašuje příchod dvou nových pneumatik na opačných koncích nabídky pro adventury:

Mission Trailmax pro skutečná dobrodružství v terénu a SportSmart TT Trail, které jako zcela nový koncept stírají hranice mezi hypersporty a adventurami. SportSmart TT Trail nabízejí špičkové užitné vlastnosti pro jezdce, kteří při jízdě po silnici požadují dynamickou ovladatelnost stroje na nejvyšší možné úrovni.

Dvě nové pneumatiky se v nabídce značky nacházejí vedle nedávno představených „crossoverových“ pneumatik do každého počasí Mutant a Trailmax Meridian, které jsou určeny pro nejvýkonnější adventury jak na silnici, tak i v terénu.

 

 

Pneumatiky Mission přicházejí na trh v rozměru 19″ a 21″ vpředu a 17″ a 18″ vzadu, aby mohly sloužit modelům, jako jsou Honda Africa Twin, Suzuki V-Strom, BMW GS, KTM 1290 / 1290 S, 790 R / 790 S, Yamaha Ténéré, Triumph 800/900/1200 a řadě dalších. Ne všichni milovníci adventur chtějí zdolávat kamenité a terénní tratě. Jejich hypersportovní zrychlení a stabilní ovládání dokáže z těchto motocyklů učinit i méně obvyklý stroj pro volné jízdy na okruhu.

Speciálně pro zájemce o tento druh jízdy stvořil Dunlop jedinečnou pneumatiku: trailovou verzi svých mnoha testy korunovaných pneumatik SportSmart TT pro superbiky. SportSmart TT zvítězily v testu časopisu Fast Bikes a časopis PS je vyhodnotil jako „nejovladatelnější pneumatiky“ v testu na suché trati. Pro jezdce, kteří požadují maximální úroveň dynamické výkonnosti při jízdě na silnici i na okruhu, Dunlop nyní zpřístupnil úctyhodně výkonné SportSmart TT i pro nejoblíbenější rozměry dnes prodávaných adventur.

Pneumatiky najdete a více o jejich vlastnostech se dozvíze na www.dunlop.eu.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno