Honda v roce 2021 na veletrhu EICMA oznámila, že se do její modelové řady vrátí slavné jméno Hornet

Dnes Japonci zveřejnili nákresy, které přibližují další detaily designového konceptu. Nákresy vznikly pod vedením výzkumného a vývojového centra společnosti Honda v Římě, které je i díky úzké spolupráci s výzkumným a vývojovým oddělením v Japonsku zodpovědné za vzhled mnoha úspěšných evropských modelů značky Honda z poslední doby, jako jsou například CRF1100L Africa Twin, CB650R, či X-ADV.

Designérem nové koncepce modelu Hornet je 28letý Giovanni Dovis, který naposledy navrhl výrazné linie nového modelu ADV350.

 

Giovanni Dovis,
designér, Honda R&D Europe, Itálie:

„Designovou filozofií značky Honda je vytvářet něco čistého a funkčního nekomplikovaným způsobem – modely, které jsou nejen půvabně jednoduché, ale zároveň i emočně atraktivní. Nákresy ukazují, že designový koncept modelu Hornet slibuje agilitu, dynamiku a nízkou hmotnost díky štíhlým proporcím, špičaté zádi a mimořádně ostrým liniím. Tím vzniká nový vzhled s kompaktními proporcemi, který se vyznačuje napětím a agresivitou od přídě až po záď, čímž zdůrazňuje skutečně sportovní zaměření tohoto modelu.“

Zákazníci, které tento model zajímá, se mohou registrovat na stránkách Hondy zde:www.honda.cz/hornet

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno