Máte nové moto? Je tedy čas přemýšlet, jak vyšperkovat svoji drahou. Rakouský vlčák REMUS vám nabízí tip na nejlepší investici do vaší mašiny.

Kvalitní laďák je základ. To ví každý. Jenže jak skloubit parádní zvuk, homologaci (na STK prudí stále více) a taky touhu se odlišit od ostatních? Jen mrtvá ryba totiž plave s proudem… Se značkou REMUS máte u většiny zánovních evropských modelů nespočet možností, jak se odlišit. Na fotce je příklad nového typu tlumiče, tzv. REMUS 8 pro cestovní motorky jako BMW R 850/1200 GS/R, KTM 1290 Adventure nebo Triumph Tiger 800/1050.

 

 

 

Kdo preferuje klasičtější tvary, má samozřejmě taky možnost si vybrat. A finální vzhled už doladíte výběrem materiálu. Černý nerez, titan, karbon nebo klasický nerez – to jsou možnosti.

I u všech ostatních modelů a značek nabízí REMUS exkluzivní tvary, ze kterých si vybere každý. REMUS dodává i do originálu celé řadě výrobců, takže tady nemůžete sáhnout vedle. Mrněte do přehledného katalogu a překvapte sami sebe i příjemnými cenami. A to hlavní nakonec: zvuk budete milovat, ale nikdy vás nebude otravovat ani na delších cestách. WWW.REMUS-VYFUKY.CZ

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno