Letos zjara se na prodejnách Triumphu objevil Bobber a právě na něj Speedmaster navazuje. Na rozdíl od trochu výstředního brášky je ale klasickým cruiserem. Oproti Bobberu je tu zvětšená nádrž (12 litrů) a celá motorka působí masivněji. Rám se i nadále tváří jako hardtail, ale pod sedlem je samozřejmě ukrytý tlumič. Ten na předku doplňuje klasická teleskopická vidlice se zdvihem 90 mm.

Zadní blatník je standardně připevněn k rámu a tak zde najdeme i sedačku spolujezdce, která je ovšem sundávací a můžete si tak snadno vyrazit na frajerskou solo jízdu. V nabídce je navíc 130 kousků příslušenství, díky kterým si můžete Speedmastera upravit víc do cestovna, nebo naopak směrem k bobberu.

Motorově samozřejmě stále řadový dvouválec o objemu 1200 cm3, v případě Speedmasteru vyladěn na maximum 77 koní a 106 Nm. Opomenout nemůžeme ani elektronickou výbavu, kromě povinného ABS Triumph dostal do vínku vypínatelnou kontrolu trakce, jízdní módy (Road a Rain) a také tempomat. Ač se tváří hodně oldschoolově, přední světlo je kompletně LEDkové a nechybí automatické denní svícení. No, nevypadá to vůbec zle! Pro zatím ve třech barvách (černá, černo-bílá a červená), první kousky by se měly objevit na showroomech na jaře 2018.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno