Je krásné sledovat, jak si u Ducati hrají se svou řadou retro motorek. Je to vlastně taková stavebnice – jednou blatník nahoru, jednou dolů, výfuk tak nebo tak, kola litá nebo dráty…

Variant už za ty roky nepočítaně. Pro sezonu 2022 pro nás v Bologni připravili další dvě. Ke stávajícím osmistovkám (Icon Dark, Icon, Desert Sled, Nightshift) a přibude Urban Motard, kterého Ducati prezentuje jako městského rebela. Vysoký přední blatník, nápisy připomínající grafity, široká řídítka a tabulky na číslo pod sedlem, to jsou jeho hlavní znaky.

K tomu drátěná kola nazutá do čistě silničních pneu Pirelli Diablo Rosso III. To do řady jedenáctistovek přichází mnohem větší klasika.

 

 

Scrambler 1100 Tribute Pro se zařadí po bok modelů Dark Pro a Sport Pro. Jasně ho rozeznáte podle výrazného žlutého lakování „Giallo Ocra“ známého ze starého 750 Supersport (1972).

K tomu si přidejte klasická kulatá zrcátka, vyplétaná kola a krásné logo Ducati pocházející také ze sedmdesátek. Mimochodem jeho autorem je slavný Giorgetto Giugiaro.

 

 

Technicky zůstávají oba modely shodné se svými předchůdci, zajímavostí je pak pořídit oba uškrcené na A2. Více najdete na www.ducati-czech.cz.

 

Motohouse Katalog motocyklů a čtyřkolek 2022

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno