Reklamní slogan „Všechno, co potřebujete v jednom balení“, který použila Kawasaki při představení nového Versysu 650, nám přijde natolik výstižný, že jsme si ho dovolili zde i citovat.

Vypovídá o téhle motorce totiž strašně moc, na trhu není nad Versys schopnější univerzál.

A co všechno je pro sezonu 2022 nového? Na první pohled si nejde nevšimnout nových masivnějších kapot, nastavitelného větrného štítku a čelní masky, do které je nově nasazena dvojice LED světlometů.

 

Motohouse Katalog motocyklů a čtyřkolek 2022

 

V kokpitu bude k dispozici barevný TFT přístrojový panel s plnou konektivitou pro váš chytrý telefon a na úrovni elektronické výbavy přibyla ještě dvojstupňová kontrola trakce KTRC.

Vše ostatní se drží toho, co dobře známe, trubkový rám, cestovatelsky příjemně odladěný podvozek, vyšší zdvihy a 17palcová litá kola.

Motor je též dobře známý řadový dvouválec o objemu 649 cm3 s výkonovým potenciálem na úrovni 67 koní, které máte navíc možnost si nechat omezit pro potřeby mladších majitelů řidičského oprávnění A2 na úroveň 35 kW.

V rámci speciálních edicí Tourer a Urban je tu možnost doplnit ho sadou bočních 28litrových kufrů, přidat zadní top case, ochranné blástry, mlhovky nebo tank pad. To vše z ní udělá zcela plnohodnotnou cestovatelskou motorku.

Motor: řadový dvouválec | Objem: 649 ccm |Výkon: 67 koní | Váha: 217 kg s náplněmi

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno