Druhý největší výrobce ze zámoří představuje další novinku pro rok 2013 a jak vidno, retro stále útočí i mezi milovníky širokých řídítek a předkopnutých stupaček

V Americe je to celkem obvyklá záležitost, nová motorka se dělá tak, že se dají jiná kola, řídítka, trochu se upraví kapotáže a je to. Nejinak je tomu u Victory a jejich modelu Boardwalk. Ten, stejně jako ostatní modely této značky patřící společnosti Polaris, vyráží na základu daném dvojitým kolébkovým rámem a véčkovým dvouválcem Freedom.

 

Motor je největší devizou Victory. Mohutné véčko s úhlem válců 50° se pyšní objemem 106 palců, tedy 1731 cm3, díky kterému nabízí slušnou porci točivého momentu přes 150 Nm, což slibuje parádní jízdní zážitky. V tomto případě se bude rvát se 307 kilogramy suché váhy.

 

A s čím Boardwalk přichází? S retro lookem daným hodně, ale opravdu hodně hlubokými blatníky a šestnáctipalcovými drátěnými koly oblečenými do stylových pneumatik s bílým lemováním. K tomu slušně široká řídítka, pohodlný posaz a dokonce i celkem rozměrné sedadlo spolujezdce. Nic převratného, ale pěkné to je a pojede to, jako všechny Victorky, parádně. 

Foto: archiv

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno