Pro většinu silničních motorek sezona pomalu končí, ale pro adventure jezdce to neplatí. Pokud někdo z vás bude řešit, na co svého mastodonta pro nadcházející období přezout, máme pro vás doporučení

Pro většinu silničních motorek sezona pomalu končí, ale pro adventure jezdce to neplatí. Pokud někdo z vás bude řešit, na co svého mastodonta pro nadcházející období přezout, máme pro vás doporučení.

Michelin letos nabídl novinku v podobě modelu Anakee Wild, který je připravený speciálně právě pro cestovní endura a navazuje na dlouho vyvíjenou řadu. Wildy, které Michelin označuje jako 50% onroad / 50 % offroad, využívají radiální technologii, takže se mohou pochlubit výbornou stabilitou i komfortem na silnici. Jednotlivé bloky jsou tvarovány tak, aby guma dobře odváděla a zabírala také v terénu.

Speciální směs pryže slibuje dlouhou životnost. Anakee Wild jsou dostupné v běžných rozměrech pro velká cestovní endura. Motopneu Michelin najdete u českého zastoupení Chára Sport na www.chara.cz.

P.S. V právě dokončeném MH 12/2016 vám přineseme osobní zkušenosti s touto gumou, protože byla tou poslední, na dlouhodobě testované Ducati Multistrada 1200 Enduro.

 

Foto: archiv

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno