Všechno se točí v kruzích, móda se vrací a nejinak je tomu v motorkách. Customový svět ve větší míře vytáhl bobbery na světlo už před pár lety a postupně se k tomu přidávají i jednotlivý výrobci se sériovými modely v tomto stylu. Dalším v řadě se stal se svojí novinou Indian. Ten vzal jako základ Bobberu trochu překvapivě menší model Scout s vodou chlazeným motorem, Bobber s ním sdílí základní techniku – dvouválec o objemu 1133 cm3 s výkonem 94 koní v litém rámu.

Stejný zůstal také hlavní designový prvek, tedy nádrž, tak co se vlastně změnilo? Na první pohled je zřetelné nové jednosedlo, všimnete si také kratších blatníků a nízkých řídítek. To ovšem nejsou jediné změny. Ergonomicky se motorka snížila, zadek je o 25 mm nižší, přední vidlice má tvrdší nastavení, stupačky jsou blíže k tělu. Opticky je Bobber temnější, černou najdeme na mnoha místech, včetně nových kol nazutých do balonovitých pneumatik.

Scout Bobber rozšíří nabídku Indianu koncem letošního roku. Prozatím bude k dispozici v pěti barevných provedeních. Cena zatím není známá, ale pravděpodobně bude velmi podobná standardnímu Scoutu, který se prodává za 375 tisíc Kč.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here