Chcete cestovat nadzvukovou rychlostí v absolutním pohodlí, a když vás to chytne, spráskat na okreskách cokoliv, na co si pomyslíte?

Pak račte vstoupit do světa KTM a Super Duku GT. Cestovní motorka nepotřebuje 175 koní, ale je fakt zatraceně skvělý pocit je tam mít. Obrovský dvouválec teď plní normu Euro 5 a o jeden Nm poskočil maximální točivý moment.

Zadní gumu teď bude trhat celých 141 newtonů. Původní SDR GT byl první Kačenou, která dorazila se semiaktivním odpružením, a letošní novinka jde stejným směrem, takže i tady je plně automatické tlumení, přičemž dostala i funkci anti-dive, která bude zamezovat ponořování předku.

 

 

Další změnou jsou o 1 kg lehčí ráfky ze Super Duka R, jež budou mít pozitivní vliv na ochotu zatáčet, stejně jako použití pneumatik Continental SportAttack 4.

Čeho si jde okamžitě všimnout, je i nový budík převzatý ze Super Adventure. Je fantasticky jasný, grafika je překrásná a chodí ohromně rychle. Spolehnout se můžete na plnou konektivitu s vaším telefonem.

Čekali jsme i možnost dokoupení adaptivního tempomatu, která se tady úplně nabízí, ale zatím není k dispozici. Možná se dočkáme během roku.

Motor: V-dvouválec
Objem: 1301 cm3
Výkon: 175 koní
Váha: 228 kg s náplněmi

 

Motohouse Katalog motocyklů a čtyřkolek 2022

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno