Jsi majitelem některé z „youngsterských“ střel, tedy KTM Duke 125/390 nebo Husqvarny 125 Vitpilen/Svartpilen? Pak mrkni na tuhle parádu, kterou připravil sesterský rakouský REMUS.

S tímhle novým tlumičem MESH vyvoláš v partě hodně velké pozdvižení. Budeš za frajera a místního „trend settera“. Tento racing styl v duchu závodních strojů skvěle doplní ostře řezaný image tvého biku.

 

 

ybrat si můžeš homologovanou variantu nebo, pokud chceš, ať to má větší koule, ehm grády, racing verzi s vyjímatelným dB killerem. Pak je tu možnost být někde napůl cesty a pohrát si i s volbou spojovací trubky, která se liší svojí průchodností (další dB killer uvnitř nebo racing verze bez něj).

Cenově je to vzhledem k high-tech provedení za hubičku a asi se shodneme, že pokud investovat do věcí okolo motorky. Vše najdeš v přehledném katalogu na www.remus-vyfuky.cz, přímo na přehled položek na Duke 390 skočíš přes QR kód. REMUS můžeš žádat i u svého KTM dealera! A pamatuj – na rakouský bike patří jedině rakouský výfuk!

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno