Po nekonečné cestě tým Gresini Racing Motogp konečně dorazil do Mandaliky na jižním pobřeží ostrova Lombok. Poprvé zdejší trať okusí i speciály Moto2.

Po 25 letech od poslední Grand Prix v Indonésii se Mistrovství světa MotoGP vrací na toto magické místo, na okruh Mandalika, který je dlouhý 4,3 km. Se 6 levými zatáčkami a 11 pravými zatáčkami, a to vše budou moci objevit jezdci týmu Gresini Racing Moto2, kteří si tuto trať ještě nikdy nemohli vyzkoušet.

 

 

Bude to víkend plný překvapení: nová trať, nový asfalt a opravdu nepředvídatelné počasí. Alessandro Zaccone řekl, že ještě nikdy nebyl tak daleko od domova a je to pro něj velmi emotivní. Po svém debutu v Kataru, kde rostl trénink za tréninkem, je připraven bojovat, a to na trati, která je na rozdíl od okruhu v Losailu pro všechny jezdce jeho kategorie nová.

Po skvělé kvalifikaci na katarské trati se Filip Salač také nemůže dočkat, až se vrátí do hry: pád v prvním kole šampionátu jezdce s číslem 12 nedemoralizoval a vzhledem k dobrému pocitu, který má ze svého Kalexu, se bude snažit být konkurenceschopný od prvního tréninku a udělá vše pro to, aby v neděli posbíral první body do šampionátu.

Filip Salač

“Druhá Grand Prix roku. Nevím přesně, co od tohoto víkendu očekávat. Nikdy jsem na tomto okruhu nebyl, ale trochu jsem si ho nastudoval z různých fotek a videí a vypadá opravdu zábavně. Budeme se snažit pracovat přesně tak, jak jsme pracovali v Kataru, protože to nás vedlo k dobré kvalifikaci, ale tentokrát se pokusíme závod dokončit. Už se nemůžu dočkat“

 

 


zdroj: www.bikeracing.cz , foto: Gresini racing

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno