Švýcarský server Speedweek a britský Crash.net, přišly v minulém týdnu se zajímavou spekulací ohledně návratu Karla Abrahama do MotoGP.

V minulém týdnu napsaly servery speedweek.de a crash.net podobné články, které přinesly informaci o možné závodní budoucnosti našeho Karla Abrahama. Podle těchto médií jedná brněnský jezdec o návratu do královské kategorie MotoGP, a to s Teamem Aspar, vedeného Jorge Martinezem.
 
Španělský tým se v příští sezoně MotoGP představí s Alvaro Bautistou a předpokládalo se, že druhým jezdcem by měl být Kolumbijec Yonny Hernandez, nicméně tým se dostal do finančních problémů a začalo se tedy spekulovat, že majitel týmu Aspar Martinez začne hledat i další finanční alternativu. 
 
 
Jednou z možných variant byl mohl být i právě český jezdec. To, že tým ještě není o pozici druhého jezdce definitivně rozhodnut, naznačil šéftechnik Gino Borsoi, který připustil, že Hernandez nemusí být v roce 2017 v sedle jím připravované Ducati.
 
Že tato jednání skutečně probíhají potvrdil i náš šéfredaktor Carlos, který je s Abajou díky brněnské motoškole v užším kontaktu.
 

Foto: facebook Karel Abraham

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno