Milovník cestování a šotolin Michal Pertlíček nás vloni obohatil o první díl průvodce po šotolinách, který se týkal těch alpských

Milovník cestování a šotolin Michal Pertlíček nás vloni obohatil o první díl průvodce po šotolinách, který se týkal těch alpských. Tentokrát Pertla vyrazil do Bosny a připravil pro nás dalších 19 popsaných tras a tři trasy bonusové.

Provede vás po jihozápadní části Bosny a Hercegoviny, kde si na své přijdou milovníci krásné přírody, jezer vysoko v horách, pěkného i těžšího offroadu a výborného jídla. Tentokrát se dozvíte o zemi samotné, o jídle a všem, co byste na cestě mohli potřebovat.

Přílohou je opět DVD, kde je každá trasa představena na krátkém videu, a vy tedy víte, do čeho jdete. Trasy jsou vhodné pro motorky i auta s pohonem 4×4 a jsou značeny obtížnostmi SP1-SP5. Celý průvodce je na pevném a odolném papíře, takže na cestách neutrpí.

Za cenu 399 Kč koupíte na offroad-guide.com, kde také najdete další podrobnosti o obou průvodcích i chystaných projektech.

Foto: archiv

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno