Okruhový DUCATI DEN se uskuteční ve středu 12. června 2019 od 9 do 18 hodin v areálu Autodromu v Mostě.

Jedna jízda trvá 15 minut. Vybrané jízdy v celou hodinu budou určeny rychlým jezdcům (čas na kolo v Mostě pod 2:05 min). Prosíme, nepište se do rychlých jízd, pokud nesplňujete tento čas a naopak – pokud jste rychlí, nehlaste se do nerozlišených jízd. Lépe se svezete a ježdění bude pro všechny bezpečnější. Děkujeme!

Zápis na okruhové jízdy na vlastním motocyklu Ducati (prověření přes VIN) bude možný přes

ON-LINE REZERVAČNÍ SYSTÉM

 

 

Doplňte si VIN své Ducati do svého profilu! Zápis zahájíme v úterý 7. května 2019.

Jedna jízda v předprodeji stojí 500,- Kč / na místě pak 600,- Kč. Předem si můžete rezervovat maximálně 4 jízdy.

Majitelé motocyklů jiných značek se budou moci na okruhu svézt v případě volné kapacity. Zápis předem nebude možný. Poplatek za jízdu pro jiné značky bude 1.000,- Kč.

Na okruhu budete mít možnost vyzkoušet hned dvě školy jízdy: s BEZPEČNĚ NA MOTORCE Akademie se rozhýbete na parkovišti ještě před jízdou na okruhu, Lukáš Pešek vám pak ukáže na okruhu ideální stopu.

Na BNM se nemusíte domlouvat předem, Lukáš Pešek se bude věnovat vždy maximálně 4 jezdcům v jízdy začínající v 10:20, 11:20, 12:20, 14:20, 15:20, 16:20 a 17:20. Rezervaci jízdy s Lukášem Peškem (včetně místa na trati) uděláte pouze e-mailem nebo telefonicky na 284 821 148 (Karolína). Tuto jízdu můžete rezervovat i pro motocykl jiné značky. Příplatek za jízdu s Lukášem je 500,- Kč.

Vyzkoušení motocyklů Ducati Panigale V4 na okruhu zatím nemůžeme potvrdit. Ducati Den se termínově kryje s akcemi Ducati a zapůjčení předváděcích motocyklů není bohužel možné. Hledáme jiné cesty, jak vám vyzkoušení Panigale V4 na okruhu umožnit.

Testování jiných modelů Ducati bude probíhat na trase mimo okruh. Seznam modelů a podmínky zápůjčky přidáme v průběhu května.

Upozorňujeme, že na mosteckém okruhu platí hlukový limit 102dB. Zároveň u nehomologovaných výfuků jsou vyžadovány ucpávky.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno