V pondělí 30. března byl český motocyklový závodník Ondřej Ježek hostem pořadu TV Nova Snídaně s Novou. A na tuto návštěvu jen tak nezapomene nejen on, ale ani moderátorka Gabriela Partyšová

Jezdec týmu TripleM by Barni Racing Ducati s sebou do studia přinesl závodní kombinézu, do které se půvabná tmavovláska nasoukala. Když si ji však chtěla sundat, nastal problém. Nešlo to. Ondra se však situace nezalekl a jako muž činu z ní kombinézu značky PSí doslova serval.
 
Ondřej Ježek si střihnul mediální trojboj. V neděli na stanici NOVA Sport spolukomentoval úvodní závod MS silničních motocyklů, který se jel v Kataru. V pondělí ráno byl hostem pořadu Snídaně s Novou a vše zakončil neformálním setkáním s novináři.
 
Komentování si užil a jeho výkon za mikrofonem velmi pozitivně hodnotili fanoušci na sociálních sítích. Skvěle si vedl i při setkání s novináři, kde čelil nejednomu šťouravému dotazu. Nejkurióznější zážitek se ale stal ve Snídani s Novou.
 
Ondra Ježek
 
Ondra s sebou do studia přinesl závodní kombinézu, aby promluvil o jejích bezpečnostních prvcích a celkovém přínosu pro jezdce. V prvním vstupu byla kombinéza pověšená na ramínku, v tom druhém se do ní nasoukala moderátorka Gabriela Partyšová.
 
Jenže problém nastal, když si závodní oděv chtěla svléct. Samotné by jí to trvalo hodně dlouho, ale Ondra Ježek jako muž činu neváhal a moderátorce pomohl. Byl to fofr a dá se říct, že z ní kombinézu serval. Partyšová přitom ležela na zemi a Ondra z ní oděv tahal způsobem, za který by se nestyděla ani zvířátka v pohádce o veliké řepě.
 
Ondra Ježek
 
„Bylo to poprvé v životě, co jsem na sobě něco takového měla. Cítila jsem se zvláštně, ale udělala jsem to speciálně pro Ondru. Zahřívala jsem mu jí na správnou teplotu, aby mu přinesla štěstí a on se stal šampionem,“ řekla s úsměvem na rtech Gabriela Partyšová.

Foto: TripleM by Barni Racing Ducati

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno