Sedmý závod Světového poháru Superstock 1000 odstartoval v pátek v italském Misanu dvěma měřenými tréninky. A parádně se předvedl český motocyklový závodník Ondra Ježek z týmu TripleM by Barni Racing Ducati. V úvodním tréninku byl třetí, v tom druhém se dokonce nenašel žádný jezdec, který by byl rychlejší než on.

  Ondra jel před deseti lety v Misanu svůj první světový závod a podle pátečních tréninků by se dalo říct, že mu italský okruh chce k tomuto výročí přichystat dárek v podobě parádního výsledku.
 
Alespoň tomu napovídají výsledky. Třetí a první místo z tréninků potvrzují, že český jezdec je ve formě. „Jsme na výsost spokojení s prvním i druhým tréninkem. Zejména samozřejmě s tím druhým, kde jsem byl první. Ihned jsme smazali ztrátu na ostatní týmy, které tu testovaly, což bylo ohromně pozitivní,“ uvedl Ondra po trénincích a nemohl si vynachválit svou Ducati Panigale R.
 
„Motorka funguje velmi dobře. Uvidíme, zda menší změny do sobotního tréninku a kvalifikace přinesou další posun a zlepšení,“ dodal Ondra.
 
V sobotu je na programu třetí trénink od 9 hodin. Kvalifikace pak startuje v 16:55 hodin.

Foto: TripleM by Barni Racing Ducati.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno