Po nevydařeném úvodu sezóny 2021 ve španělském šampionátu ESBK v Jerezu bylo po dohodě s H43 Teamem rozhodnuto o ukončení spolupráce a Ondřej Vostatek už nebude s H43 Teamem dál pokračovat v šampionátu ESBK ani v šampionátu FIM CEV Repsol.

 

 

Jan Vostatek k ukončení spolupráce řekl:

Bohužel rozhodnutí o ukončení spolupráce proběhlo dne 19. dubna, což je týden před prvními závody FIM CEV Repsol v Portugalsku. Momentálně jednáme s jinými týmy, o možném startu Ondry, ale zatím nevíme, zda se nám start podaří vyjednat. Po Jerezu jsme byli hodně nespokojeni s výsledkem a chtěli jsme sjednat nápravu a apelovali na dodržení sjednaných podmínek.

Snažili jsme se otevřeně jednat a najít společné řešení. To se bohužel nepodařilo a dohoda na pokračování spolupráce už nebyla možná, ačkoli závazky z naší strany vůči týmu jsme splnili. Vzhledem k tomu, že chceme Ondru směřovat do Mistrovství světa, potřebujeme tým, který nám v tom bude maximálně pomáhat. V opačném případě by Ondrova kariéra mohla naopak taky rychle skončit.

 „Rozhodli jsme se, že co nejdříve budeme hledat tým z Mistrovství světa Supersportů a rádi bychom tam přestoupili, aby Ondra mohl sbírat zkušenosti rovnou tam. Máme na to asi měsíc času, tak uvidíme, co se podaří nebo nepodaří a o dalších podrobnostech Vás budeme informovat.“ Dodal Jan Vostatek na závěr.

 

 

 


zdroj: www.bikeracing.cz, foto: archiv týmu

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno