Po skončení prvních závodů Mistrovství světa superbiků ve španělském Aragónu se Ondřej Vostatek přesunul na privátní testování na okruh do italského Misána a chystá se i do Brna.

Ondřej v Misánu stráví čtyři dny a bude se zde seznamovat především s tratí, na které ještě neměl možnost jezdit. Bude se soustředit hlavně na učení trati a zvládnutí stopy, aby byl dobře připraven na čtvrtý podnik Mistrovství světa Supersportů, který se zde bude konat 10. – 12. června.

 

 

Po testování v Itálii ho čeká přesun ještě na jeden test do Brna, kde se zúčastní zahájení sezóny agentury Dafit a COMPOS YAMAHA DUNLOP CUPU 2022. Po té už ho čeká druhý podnik Mistrovství světa Supersportů, který zamíří na trať do holandského Assenu, a který se jede 22. – 24. dubna a bude pro Ondru také velkou neznámou.

„Trať v Itálii a Holandsku vůbec neznám, ale těším se. Bude to pro mě zase něco nového, tak uvidíme, jak si s tím poradím. Na zahájení sezóny v Brně se také moc těším. Už je to taková tradice a vždycky když to jde, tak rád přijedu. Mělo by vyjít i počasí, takže tímto zvu všechny fanoušky motocyklového sportu, aby se přišli podívat.“ Dodal Ondra na závěr.

 

 


zdroj: TZ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno