Závodní ředitel italské továrny Ducati prohlásil, že je na výsledky v letošní sezoně královské kubatuře MotoGP hrdý. My se jen můžeme těšit, co bude říkat za rok, až se mu obmění jeho závodní tým

V letošní sezoně královské kubatury MotoGP se továrnímu týmu Ducati podařilo zaznamenat výrazný pokrok oproti předcházejícím sezonám. Při srpnové Grand Prix Rakouska oslavil italský závodník Andrea Iannone premiérové vítězství, to samé pro italskou stáj vybojoval v Malajsii i Andrea Dovizoso.
 
V jednom z nedávných rozhovorů se k tomuto pokroku vyjádřil i strůjce celého úspěchu, pan Gigi Dall’Igna. Jak závodní ředitel boloňské továrny Ducati prohlásil, na letošní výsledky je opravdu hrdý a věří, že v příští sezoně bude Ducati již pravidelně bojovat o vítězství.
 
 
„Na letošní sezonu jsem opravdu hrdý. Samozřejmě to mohlo být i lepší, ale získali jsme dvě vítězství a často jsme bojovali o pódiová umístění, někdy dokonce o první místo. Proto mám z této sezony velkou radost. Vývoj i pokrok našich motocyklů šel hodně dopředu i v průběhu sezony, což je pozitivní. Už se zároveň moc těším, až zahájíme spolupráci s Jorge Lorenzem. Ve Valencii bude mít první možnost testování, tak jsem už moc zvědavý na to, jak mu naše motorka bude sedět,“ řekl Gigi Dall’Igna.
 
 

Foto: ducati.racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno