Jde sice o drobné změny, velké novinky si Kawa, stejně jako ostatní výrobci nechává na podzimní veletrhy v Kolíně a Milánu, ale i tak stojí za to si o nich něco říct.

Tak předně pojďme mluvit o kompresorovém modelu H2. Ten dostane pro sezónu 2019 nové přední třmeny Brembo Stylema, které byly doposud výhradou Ducati Panigale V4. Nové jsou také pneumatiky Bridgestone RS11, TFT displej převzatý z modelu H2 SX a jako velká libůstka speciální samoopravitelný lak. To je věc, kterou známe z luxusních automobilů, ale jestli se nepleteme, tak u motorek se objevuje poprvé. Drobné škrábance se při správné teplotě prostě zahojí sami. No, už vidíme, jak budou všichni příští rok testovačku drápat klíčema!

Nicméně, pojďme dál. ZZR1400 opět ve verzi Performance Sport se zadním tlumičem Öhlins TTX, brzdovými třmeny Brembo M50 a titanovými koncovkami od Akrapa. Jak Performance Sport, tak standardní verze v nových barvách. Ty pak dostanou také Z900RS Café Racer, Versys 650 nebo Versys X-300. Fajn, ale už se těšíme do Kolína na pořádné novinky!

Zatím mrkněte na www.kawasaki.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno