Holky pozor, tohle stojí za to! Ladies Ride je spanilá jízda na motorkách určená pouze vám a navíc svou účastí podpoříte dobrou věc. Výtěžek z akce bude věnován ženám se zdravotním postižením

Akce se koná 23. května 2015 v Praze. Startuje se z prodejny Harley – Davidson Praha (mapa). Po průjezdu Prahou se kolona vrátí zpět na místo startu. Účast v jízdě není omezena typem motorky, kubaturou ani značkou. Vítány jsou dámy na jakémkoliv jednostopém motorovém vozidlu.

Neváhejte a zaregistrujte se zde, aby pořadatel věděl, kolik vás bude. Na místě bude vybírán registrační příspěvek 200,- Kč. Příspěvek je dobrovolný, může být nižší i vyšší, podle toho, kolik jste ochotny přispět. Akcí chtějí pořadatelé pomoci ženám z Domova Pramen v Mnichově u Mariánských Lázní  a dát jim najevo, že jim fandí a podporují v jejich vlastním projektu Prostě krásná.  

 

Organizátorem akce je Petrol and Estrogen, web a blog o ženách a pro ženy na motorkách. Akci podporují Harley – Davidson Praha, HOG Praha ChapterCafé Racer Club.

Více informací: http://petrolandestrogen.com/cz/ladies-ride-2015

Foto: Ladies Ride

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here