Společnost Yamaha potvrdila cenu modelu Ténéré 700 a datum spuštění systému online objednávek

 

Robustní, kompaktní a hbitý nový model Ténéré 700, na jehož vývoji se podíleli ti nejzkušenější jezdcirallye na světě, je tu, aby každému jezdci s vášní průzkumníka otevřel bránu do úplně nového světaplného vzrušení a příležitostí. S úspěšným řadovým dvouválcem CP2 689 ccm a zcela novým podvozkem je model Ténéré 700 připraven nabídnout špičkové jízdní vlastnosti a ovladatelnost na nezpevněném povrchu a současně schopnost rychlého překonávání dlouhých vzdáleností na cestách – představuje tak mimořádně schopný a všestranný Adventure motocykl.

 

 

 

Systém online objednávek

 Za méně než 30 dní, 27. března 2019 ve 14:00 SEČ, do 31. července 2019, spustí společnost Yamaha systém online objednávek pro největší nadšence, kteří by si již teď rádi naplánovali letní dobrodružství na cestách!

První dodávky plánované na červenec 2019 přidělíme svým online zákazníkům stylem kdo dřív přijde, ten dřív bere, a to za mimořádnou cenu 249.990,-Kč za standardní model + nákupní poukázka v hodnotě 13.000,-Kč pro nákup příslušenství a náhradních dílů na tento model. Tato nabídka platí výhradně pro online objednávky a následné zakoupení u smluvního prodejce Yamaha až do uzavírky online systému 31. července 2019.

Systém online objednávek umožní zákazníkům potvrdit objednávku různých variant modelu Ténéré 700, který bude k dostání s plným výkonem i v 35kW verzi. Obě verze jsou k dostání ve třech barvách: CeramicIce, CompetitionWhite a Power Black.

Plán dodávek do prodejen

Po vyřízení první várky online objednávek začne společnost Yamaha dodávat model Ténéré 700 prodejcům po celé Evropě, a to od září 2019 za akční cenu 249.990,-Kč.

 


zdroj TZ yamaha

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno