Jorge Lorenzo před startem závodního víkendu ve španělské Valencii prohlásil, že pokud to půjde, svému týmovému kolegovi v boji o titul pomůže.

Již o tomto víkendu se bude ve španělské Valencii rozhodovat o titulu mistra světa v letošní sezoně královské kubatury MotoGP. I když má lídr šampionátu Marc Márquez na v pořadí druhého Andreu Doviziosa náskok 21 mistrovských bodů, Ducati se rozhodně nevzdává.


Před zahájením závodního víkendu ve Valencii se k tomuto tématu vyjádřil i týmový kolega Andrey Doviziosa, domácí Jorge Lorenzo, který prohlásil, že pokud to bude možné, určitě v nedělním závodě svému týmovému kolegovi pomůže.

„Určitě, pokud to bude alespoň trochu možné, jsem připraven Dovimu pomoci. To jsem říkal již dříve, když se mne někteří novináři v průběhu letošní sezony ptali. Je ale pravdou, že nebude vůbec snadné mu pomoci, protože Marc je před tímto víkendem v mnohem lepší situaci. Dovi to nebude mít snadné. Pokud bych ale měl bojovat o vítězství, rozhodně se nemusím dívat na boxovou zeď, sám moc dobře vím, jak moc je titul pro Ducati důležitý,“ řekl Jorge Lorenzo.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno