Přichystali jsme pro vás následující letní akci. Když si během června a července předplatíte na jeden rok časopis Motohouse, dáme Vám k tomu zdarma MH Katalog motorek 2017! Plus, připraveny jsou i další bonusy…

Za cenu 850 Kč (32,90 Eur na Slovensku) tak získáte na celý rok pravidelné čtení o motorkách (10 čísel Motohouse) a navíc náš aktuální MH motocyklový katalog, který je v běžném prodeji za 159 Kč (5,80 Eur). Ta úspora je na první pohled viditelná.

Předplatným získáte nejen jistotu, že vám časopis přijde pokaždé do schránky v klidu a včas, ale taky řadu dalších bonusů, mezi nimiž můžeme jmenovat brožuru Bezpečné jízdy na motocyklu, samolepky Motohouse nebo třeba plakáty motorek, které se u nás také objevují jako příloha.Objednat si výhodné předplatné je opravdu snadné:

Pro Českou republiku ZDE:  www.SEND.cz
Pro Slovenskou republiku ZDE:  www.iPREDPLATNE.sk

 

AX Mediaforce

PODMÍNKY AKCE:
*S prvním předplaceným vydáním časopisu Motohouse vám v obálce rovnou přijde i zmiňovaný MH katalog motocyklů 2017 – zdarma.
*Cena předplatného pro tuto akci je stanovena na 850 Kč (32,90 Eur) a nabídka platí do 20. 7. 2017 nebo do vydání zásob (nachystáno na 500 kusů).
*Bližší informace na mailu: andrej.poliak@mediaforce.cz

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno