Pokud opět po roce začínáte vymýšlet vhodný dárek pod stromeček, zkuste své drahé polovičce (dětem, rodičům, kamarádům) předplatit náš motorkářský časopis. Uvidíte, že potěšíte. Podmínky akce platí i pro obnovené předplatné…

Možná se to nezdá, ale je tu opět čas myslet i na motorkářské Vánoce. Stejně jako loni (a předloni) pro vás máme MH zvýhodněnou akci – za super cenu získáte nejen rok se super časákem, ale navíc také Motohouse katalog 2020 a stolní kalendář s jízdními fotkami z našich testů.

Zvýhodněná Vánoční akce od MH:

 

* 10 x časopis Motohouse + Motohouse Katalog motorek 2020
(více než 200 stran a 500 modelů!)

* stolní kalendář 2020  z fotek testovaných motorek

* vše komplet s katalogem za 899 Kč  (oproti cenám na stánku ušetříte 299 Kč)

* možno i bez katalogu za 850 Kč (kalendář obdržíte rovněž)

* + navíc slosování! Jedno nové předplatné vyhraje den na motoškole s Pepou Sršněm  

 

ČESKÁ REPUBLIKA
…zde kontakt na předplatné: www.send.cz

 

* S prvním předplaceným číslem dostane v balíčku stolní kalendář.

* Katalogy 2020 budou distribuovány s dalším řadovým Motohouse po zaplacení. Katalog vychází 13. 12. 2019 a poslední předvánoční Motohouse 20. 12. 2019.

* Akce počíná dneškem a končí 10. prosince 2019 nebo po vyčerpání zásob kalendářů.

* Všechna předplatná budou slosována a jeden šťastlivec získá zdarma motoškolu AMD v Brně v hodnotě 4990 Kč.

V případě zájmu si můžete navíc stáhnout speciální MH dárkový certifikát  …ZDE

 

 SLOVENSKO

**Akce samozřejmě opět platí i pro slovenské čtenáře – zde je roční předplatné 32,90 Eur, nebo roční předplatné s MH  katalogem motorek 2019 za 36,90 Eur.

…slovenský kontakt na ipredplatne.sk

6 KOMENTÁŘE

 1. Ahoj ,
  mám dotaz-dostal jsem předplatné k Vánocům ale kalendář ani šátek mi nepřišel….samozřejmě zájem mám. Co s tím ?Dík za odpověď.
  Vladimír

  • Ahoj, zájem o předplatné obrovský byl loni obrovský, u kalendářů došlo k překročení kapacity. Ale rozhodně to nehážeme za hlavu, na spokojenosti našich čtenářů nám moc záleží. Napiš mi tedy na mail honza@motohouse.cz svou adresu a celou záležitost spolu vyřešíme. Díky moc, hezký den

 2. Poyor, k slovenskemu predplatnemu je este uctovany dalsi poplatok v zmysle VOP distributora:

  Spoločnosť Mediaprint-Kapa Pressegrosso, a.s. zabezpečuje objednávateľovi ochranu zásielky za paušálny poplatok na celé predplatiteľské obdobie zvolené objednávateľom. Ochranou zásielky sa rozumie zabalenie časopisu do ochrannej priehľadnej fólie, ktorá slúži na ochranu časopisu proti nevhodným poveternostným podmienkam (dážď, sneh), proti strate príloh, darčekov a iných vkladov. Paušálny poplatok za ochranu zásielky na celé predplatiteľské obdobie (rok, polrok, štvrťrok) je 1,20 € /slovom jedno euro a dvadsať centov/ s DPH.

 3. Zdravim,
  ..vas casopis i katalog me hodne zaujal a uvazuju o predplatnem na pristi rok,
  akorat by me hodne zajimala moznost varianty Elektronicky predplatne casopisu + Papirovy katalog+kalendar bylo by neco takoveho mozne?

  Urcite nejsem totiz sam kdo ma doma omezeny prostor, a stare casopisy je mu lito vyhazovat.. tim padem je katalog + pripadne kalendar takova hmatatelna vzpominka na predchozi rok, ale bez stohu casopisu…

  Diky za odpoved,
  MC

  • Ahoj, ptali jsme se produkčního a na takovou variantu zatím není systém nastavený. Ale je to určitě zajímavý impuls, pokusíme se do budoucnosti zařídit i takovu možnost.
   Díky moc, Honza

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno