Oblíbený vánoční dárek pro všechny fanoušky MotoGP je tu! Pořiďte sobě nebo svým blízkým vstupenky na Grand Prix České republiky 2019 za nejvýhodnější cenu, právě začal jejich předprodej.

Velká cena České republiky se příští rok opět odjede první srpnový víkend a už nyní se na závody můžete těšit ještě víc. Právě začal předprodej vstupenek za nejvýhodnější ceny. Organizátor navíc stihl předprodej rozjet už nyní 3. prosince, takže můžete lístky pořídit i jako pěkný vánoční dárek.

K dispozici jsou opět vstupenky na přírodní a sedadlové tribuny a některé z nich mají i další extra servis navíc, jako je občerstvení či možnost navštívit depo, jejichž cena se pohybuje od 2,5 – 9 tis. Kč.

Vstup na přírodní tribuny je opět rozdělen na variantu GOLD (všechny tribuny) v ceně 1 890 Kč a SILVER (vnější tribuny) v ceně 1 490 Kč. Výhodné ceny jsou také pro juniory (250 Kč) a seniory (500 Kč) a pro tradiční kempování na tribuně A (od 3 990 Kč). Omezený počet vstupenek do depa se začne prodávat na jaře příštího roku.

Více informací a nákup na oficiálních stránkách turistického informačního centra města Brna: https://ticbrno.cz/grand-prix-ceske-republiky

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno