Jestli nás pro sezonu 2012 zaujalo něco z novinek produktů z kategorie „příslušenství pro motorkáře“, byl to rozhodně nový bezdrátový interkom Interphone F5. A to hlavně proto, že komunikaci do přilby používáme v redakci už vlastně všichni (až na Jendu ,-)

F5 logicky vychází z velmi populárního modelu F4, ale přináší řadu novinek a vylepšení. Tou nejpodstatnější je možnost propojení až šesti Interphonů F5 najednou (F4 umí pouze dva). Rovněž důležitou novinkou je zvýšení dosahu, F5 by měla zvládnout komunikovat na vzdálenost až 2400 metrů (vzdálenost mezi prvním a posledním jezdcem v šestičlenné skupině, dvě jednotky mohou komunikovat na skvělých 1,3 km).

Často žádaným bylo RDS rádio a 3,5mm jack pro připojení MP3 přehrávače a nový Interphone obě tyto vlastnosti má. Krom toho je samozřejmě možné ho bezdrátově (protokoly A2DP a AVRCP) propojit s různými zařízeními, od telefonu (zvládne dva najednou) po GPS navigaci. Další novinkou je hlasové ovládání – to zatím funguje pouze v angličtině, ale podpora českého jazyka je v jednání.

Taktéž se chystá dálkové ovládání na řídítka, které by mělo být dostupné co nevidět. Nutno říct, že se Interphonu podařil dobrý kus práce, nová F5 je bezkonkurenčně nejlépe vybaveným bezdrátovým interkomem na trhu. V neposlední řadě musíme pochválit také nový design, který tuhle věcičku posouvá ještě o kus dál.
Interphone F5 koupíte za 5590 Kč (případně 9990 Kč za double balení) na www.recall.cz.

Foto: astron.studio

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno