Pražské holešovické výstaviště ožilo v pátek 29. a v sobotu 30. srpna velkolepou událostí. Konal se zde vůbec první ročník Prague Harley Days. Kromě milovníků a majitelů legendárních amerických motocyklů tato akce přilákala i širokou veřejnost. Nešlo totiž o typický sraz motorkářů, ale o multižánrovou kulturně-společenskou událost

„Myslím, že se nám podařilo přesvědčit širokou veřejnost o tom, že i setkání motorkářů může být událostí, na které si to „své“ najde opravdu celá rodina a baví se všichni,“ říká k akci Martin Heřmanský, Country Manager Harley-Davidson pro region CEE, který také stojí za inovativním formátem pražských Harley Days a jeho slova asi mluví za vše. Na holešovickém výstavišti totiž nešlo zdaleka jen o motorky. 

 

K vidění byla třicítka historických harleyů i novinka stáje Dream Cars, Lamborghini Huracán, rovněž také kaskadérská show, jízdy obratnosti nebo galavečer thajského boxu Muay Thai. Proběhla i volba Miss Prague Harley Days. Děti se vyřádily ve family zóně, kterou pro ně připravila známá hračkářská firma Mattel. Naživo zahrály kapely The Cell, Blackies, Wilder, Sweet Pain, Arakain a vyvrcholením byl koncert skupiny Tublatanka. Třešničkou na dortu se pak stala spanilá jízda Prahou, kdy městem projelo 1458 motocyklů Harley-Davidson. Prague Harley Days 2014 přivítaly v průběhu posledního prázdninového víkendu téměř 10 tisíc návštěvníků!

 

A teď už jen zbývá těšit se na Prague Harley Days 2015, které pravděpodobně proběhnou o týden později – první víkend v září a de facto tak připomenou prázdninovou atmosféru.

Foto: harley-days.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno