Pro modely NIKEN Yamaha připravila turné po celé Evropě na místech, kde bude možné předvést, proč jsou tyto stroje tak výjimečné… Máme už i MH redakční zkušenost a rozhodně tenhle nevšední zážitek vyzkoušet doporučujeme každému!

V roce 2017 vstoupil na trh revoluční stroj NIKEN, který si získal zaslouženou pozornost. O rok později spatřil světlo světa model NIKEN GT , který pokračoval v dobývání serpentin. Tříkolové motocykly NIKEN a NIKEN GT využívají jedinečnou technologii vícekolového podvozku s náklonem (LMW) značky Yamaha a přinášejí naprosto odlišný vzhled a jízdní projev. V roce 2019 se vrací turné NIKEN a zájemci z řad veřejnosti tak dostanou příležitost osedlat revoluci a ovládnout silnice plné zatáček.

 

 

Mimořádná stabilita, jakou tento inovativní podvozek poskytuje, umožňuje všem jezdcům využít schopnosti motocyklu NIKEN na maximum a přináší tak mimořádné zážitky, jaké nikdo jiný na světě nedokáže nabídnout. Když revoluční design spojíte se speciálně vyladěným motorem Yamaha CP3 o objemu 847 ccm, získáte pohotový a vysoce výkonný stroj připravený využít celý váš potenciál.

Model NIKEN GT je smělou evolucí revolučního stroje NIKEN. Nabízí schopnosti umožňující překonávat dlouhé vzdálenosti a pohodlí strojů sportovně-cestovní kategorie, například lepší ochranu před povětrnostními vlivy prostřednictvím vyššího štítu, pohodlné sedlo pro dlouhé jízdy, boční kufry a vyhřívané rukojeti, které vám zajistí komfort v nepříznivém počasí. NIKEN GT je připraven vyzvat na souboj každou zatáčku.

Turné NIKEN bude probíhat od dubna do konce května 2019. Jednotlivé zastávky turné zjistíte na webové stránce: https://business.facebook.com/events/672192013232906/?event_time_id=672192019899572

 

 

 

Než se vydáte na vyjížďku, odborníci značky Yamaha vám poskytnou podrobnější technické informace a předvedou úžasnou technologii vícekolového podvozku s náklonem (LMW). Pak budete moci vyrazit pod vedením zkušených jezdců Yamaha. Na turné budete mít jednoduše tu nejlepší příležitost vyzkoušet si revoluční stroj NIKEN na vlastní kůži!

Kompletní seznam zastávek turné NIKEN a pravidelné informace z průběhu turné najdete na stránkách www.nikentour.eu a rovněž na sociálních sítích: #nikentour#turnuptherevolution #turnshavenoseason

 

Odkaz na registrační systém: https://www.yamaha-motor.eu/cz/cs/news/niken-tour-2019/

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno