Poslední neděle v září se už napevno zapsala do motorkářského kalendáře napříč celým světem.

Jede se totiž The Distinguished Gentlemanʼs Ride neboli DGR. Bezpochyby jste tuhle akci už postřehli, ale i tak si připomeneme základní info. V roce 2012 ji v australském Sydney založil Mark Hawwa, aby se svými přáteli pomohl organizaci pro výzkum a prevenci rakoviny prostaty.

Během několika málo let se DGR rozletěla doslova do celého světa, letos se zúčastní přes 700 měst ze 110 zemí a doslova desetitisíce jezdců. Podstatou celé téhle legrace je výběr peněz na zmiňovaný účel, který probíhá pomocí registrace na stránkách gentlemansride.com.

 

 

 

 

Uděláte si profil přiřazený k danému městu, pošlete ho přátelům a ti vás mohou podpořit finančními dary. Pak se v danou dobu na daném místě (dozvíte se po registraci) sejdete s podobně postiženými na klasických motorkách, řádně nahozeni do gala, a jdete si užít jízdu městem.

Letos se DGR u nás jede opět v Praze, Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Třebíči a Turnově. Na Slovensku pak Bratislava a Banská Bystrica. Tak ještě jednou, registrace na gentlemansride.com.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno