Populární „WéDéčko“ známe asi všichni, setkali jsme se s ním určitě všichni a všichni také víme, že tento výrobek je skutečně spolehlivý a funkční. Internetový prodejce wemoto.cz nyní přichází se speciální řadou WD-40 ochrany pro motocykly, která byla speciálně vyvinuta pro závody British Superbike ve spolupráci s univerzitou v Sheffieldu. Tato řada výrobků je vyvinuta tak, aby uspokojila vysoké nároky závodního prostředí. Tyto produkty jsou vhodné k údržbě motocyklu po celý rok. Zlepšují výkon a prodlužují životnost vašeho motocyklu.

 


* WD-40 čistič řetězu / 400 ml

Rychle odstraní nečistoty, prach a mastnotu. Pomáhá tak udržovat standardní, o-kroužkové, x-kroužkové a z-kroužkové řetězy.

* WD-40 sprej na řetěz (vhodný do suchého prostředí) / 100 ml a 400 ml a WD-40 vosk na řetěz / 100 ml a 400 ml. Poskytuje dlouhotrvající ochranu pro standardní, o-kroužkové, x-kroužkové a z-kroužkové řetězy.

 

 


* WD-40 čistič brzd / 500 ml

Rychle odstraní nečistotu, mastnotu a brzdovou kapalinu z brzdové a spojkové soustavy, a tak napomáhá k delší životnosti brzdových kotoučů a destiček. Také zlepšuje výkonnost brzd a snižuje pískání.

 

 


* WD-40 leštidlo na bázi silikonu / 400 ml

Toto rychleschnoucí leštidlo poskytuje velmi dobrou ochranu proti stárnutí a také proti popraskání kožených částí a WD-40 leštidlo s voskem / 400 ml. Leštidlo obsahující speciální palmový vosk, který vytvoří lesklý povrch bez šmouh.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno