Závodní ředitel rakouské KTM znovu vyloučil jakákoliv probíhající jednání s Dovizosem, který je nyní bez angažmá pro 2021.

S oznámením o odchodu Andrey Doviziosa od továrního týmu Ducati na konci letošní sezony se objevila ihned řada spekulací, kam by se italský závodník mohl ubírat pro sezonu 2021. Vedle varianty továrního týmu Aprilia proběhly i spekulace o možné dohodě s rakouskou továrnou KTM.

Tuto variantu ale nyní závodní ředitel KTM, pan Pit Beirer, zcela vyloučil. Dle jeho slov sice jednání s Doviziosem před 2 měsíci probíhala, ale poté skončila neúspěšně a nyní již tato varianta není na pořadu dne.

 


„Mohu potvrdit, že před dvěma měsíci jsme měli s Doviziosem dobrý a intenzivní rozhovor o možné spolupráci. Pak jsme ale nedospěli k vzájemné dohodě a my se rozhodli angažovat jiné čtyři jezdce. Tím je tato záležitost uzavřená, ale tehdy jsme měli velký zájem. V současné chvíli již nejsme v žádných diskuzích s Dovim, protože jednoduše již nemáme žádné volné místo, pro rok 2021 již máme pod smlouvou čtyři jezdce,“
řekl Pit Beirer.

 

Předešlé info: https://motohouse.cz/motogp-dovizioso-odejde-od-ducati/

 

 

 


zdroj: bikeracing.cz, foto: ducati/KTM

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno